Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 26.11.2019 15:40

Фото без описуСьогодні, 26 листопада, під головуванням заступника голови Фото без описурайдержадміністрації Володимира Крушельницького відбулось засідання  комісії з питань захисту прав дитини. Зокрема, комісією дано дозвіл на продаж 1/2 спільної частки, яка  належить малолітній дочці з правом підпису за малолітню її мамою; встановлено  графік побачення батька з малолітнім сином; розглянуто заяву  неповнолітньої про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки; погоджено висновок служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації про доцільність призначення опікуном бабусі  над внуком, дитиною-сиротою. Окрім цього, заслухано звіти  про стан виховання, утримання та розвитку дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується у прийомній сім’ї в смт.Славське, дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомній сім’ї в с.Либохора і особи із числа дітей позбавлених батьківського піклування, яка виховується у прийомній сім’ї в с.Тухолька. А також затверджено переглянуті індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей.