Сколівщина відзначила День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 15:53

Фото без описуСьогодні, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи,  в районному Фото без описународному домі “Бескид” м.Сколе   представлено  історичний екскурс та документальну хроніку  подій Революції Гідності. Участь в заході взяли  керівництво  районної та міської  влади, представники   установ,  організацій,   громадськість та учнівська  молодь. Історичний екскурс  подіями  Революції Гідності 2013-2014 рр. провела  вчитель історії  Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Наталія Ткачик. Також учасники заходу Фото без опису переглянули  документальний фільм «Майдан. Початок». Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, під супровід гімну Майдану “Пливе кача по Тисині”, учнівська молодь міста поклала квіти до стели  Небесної  Сотні. Завершено урочистості спільним виконанням Державного Гімну України.

Свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.