Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Орів)

Дата: 11.11.2019 16:50
Кількість переглядів: 263

Фото без описуПовідомляємо  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до  проєкту  містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельних ділянок, що перебувають у власності громадян: Котик Т.О.; Саліженко Я.В.; Котик Т.О.; Гук М.П.; Гук М.П.; Кульчинська С.А.; Наконечна Г.Я.; Габшій Б.М.; Несторяк М.М.; Задорожній Н.М.; Корж О.О; Захарко Б.В.; Наконечний Ю.О.;  Дмитришин Б.М.; Ступницька В.А. з ведення особистого селянського господарства для індивідуального дачного будівництва на території Орівської сільської ради за межами населеного пункту в с.Орів орієнтовною площею в межах проектування 2,5 га».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Лопушанський М.Р.».

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації №127 від 30 травня 2019 року.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської районної державної адміністрації,   у відділі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, Майдан Незалежності, 1) та в Орівській сільській раді, з  09 листопада  до 09 грудня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, та подавати до відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1) з 09 листопада  до 09 грудня 2019 року включно. Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Олег Адріанович Кончевич. Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території відбудуться 10 грудня 2019 року  о 14:00 год.  в приміщенні Орівської  сільської  ради  за адресою:  с.Орів Сколівського району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора