Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Орів)

Дата: 30.10.2019 14:44
Кількість переглядів: 281

Фото без описуПовідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до  проєкту містобудівної документації «Детальний  план  території по  зміні  цільового  призначення  земельних  ділянок  з  ведення  ОСГ  для  будівництва  та  обслуговування  туристичної  інфраструктури  та  закладів  громадського  харчування  в  урочищі   «Цюхів»  на  території  Орівської  сільської  ради  за  межами  населеного  пункту  с. Орів Сколівського району Львівської області».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Сович  Любомир  Іванович».

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації №№221, 222  від  03.10.2019 р.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської районної державної адміністрації та  у відділі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, Майдан Незалежності, 1), з 30 жовтня до 30 листопада 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, та подавати до відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1) з 30  жовтня до 30 листопада 2019 року включно. Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Олег Адріанович Кончевич. Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території відбудуться  02  грудня о 14:00 в приміщенні Орівської  сільської  ради  за адресою: Львівська обл., Сколівський  район, с. Орів, вул. Шевченка, 178.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора