Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До відома благодійних фондів та громадських організацій Сколівщини!

Дата: 30.10.2019 10:13
Кількість переглядів: 260

Фото без описуІнформуємо, що благодійні фонди та громадські організації мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів України. В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях: - в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування; - в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби. Участь безкоштовна!
5 вересня, у Всесвітній День Благодійності, відбулась прес-конференція з приводу старту цього соціального проекту, з якою можна ознайомитися за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk.
Для участі необхідно:
1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково). 
2. Розмістити на сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/ (обов`язково).
3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях).
Взяти аплікаційні форми для проекту або “візитки”  та ознайомитися детальніше з умовами проекту можна на сторінці проекту https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/

Менеджер проекту “Дельта Милосердя”  Юлія, тел.: +38 067 622 62 82, e-mail: grant@deltabank-online.com.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора