Школярів запрошують до участі в конкурсі

Дата: 29.10.2019 09:40

Фото без описуДепартамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації організовує конкурс «Життя без сміття 2019», присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, який прийнято відзначати 15 листопада. Метою конкурсу є формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної проблеми сучасності – засмічення, знайдення шляхів подолання даної проблеми. Основними завданнями Конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питаннях поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів; творчі змагання, можливість застосування креативність і винахідливість; встановлення зворотного зв’язку з молоддю, популяризації серед дітей причин та наслідків нераціонального використання природних ресурсів, що сприяють виникненню негативних явищ у навколишньому середовищі та пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді. Конкурс проводиться на добровільних засадах з 01.11.2019 до 30.11.2019 і є відкритим для учнів 1-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна за посиланням.