Захист прав дитини

Дата: 26.09.2019 14:54

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дитини  обговорено сьогодні, 26 вересня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови райдержадміністрації  Володимир Крушельницький. Під час засідання   погоджено висновок служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації про доцільність призначення опікуна, піклувальника над дітьми, позбавленими батьківського піклування у зв’язку із звільненням від повноважень опікуна (за заявою). Дано дозвіл на дарування  житлового будинку бабусею  внучці, з правом підпису за малолітню її мамою. Також заслухано звіт  щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми та  розглянуто  і затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей.