Шановні мешканці та гості нашого міста!

Дата: 21.08.2019 15:37

Фото без описуФедерація настільного тенісу Сколівського району запрошує  усіх любителів взяти участь у Фан турнірі з настільного тенісу в честь Дня Незалежності України. Мета турніру: - популяризація та поширення тенісу серед дітей та дорослих нашого краю; - налагодження дружніх зв"язків з молоддю, та всіма любителями нашої гри; - знайти/запросити діток в ПРОФЕСІЙНУ секцію настільного тенісу, яка буде працювати з вересня 2019 року. (деталі на турнірі); - класно та весело провести час з друзями та відсвяткувати День Незалежності України.

Правила турніру:
- участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі.
- турнір проводиться в одній категорії
- ігри тривають з трьох сетів (до 2 перемог), до 11 очок по 2 подачі.
- на першому етапі учасники розбиваються на групи і грають по колу (кількість груп і учасників у них залежать від загальної кількості учасників).
- на другому етапі переможці груп розігрують призові місця по олімпійській системі.