Заступник голови райдержадміністрації провів засідіння Координаційної ради з питань дітей

Дата: 30.07.2019 17:36

Фото без описуСьогодні, 30 липня , на черговому засіданні Координаційної ради з питань дітей розглянули  актуальні на сьогоднішній день  питання. Зокрема, про забезпечення виконання Закону України щодо попередження насильства в сім’ї у Сколівському районі, про роботу психологічних служб в системі освіти та про результати проведених рейдів РЦСССДМ, відділом освіти із залученням міської, селищних, сільських рад, Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНПУ у Львівській області,які були здійсненні з метою виявлення сімей з дітьми з інших областей,  в тому числі з тимчасово окупованих територій, які проживають на території району. За результатами засідання прийняті відповідні рішення.