На Львівщині відбудеться військово-патріотичний вишкіл "Золоті Леви" та Всеобласний молодіжний патріотичний наметовий табір "Стежина Нескорених"

Дата: 11.07.2019 10:33

Фото без описуЗ 15 по 21 липня 2019 року в області відбудеться військово-патріотичний вишкіл "Золоті Леви".

Вишкіл відбуватиметься у навчальному центр 2-ї РС ДУК ПС “Едельвейс “ в селі Коростів, Сколівського району.

Участь у заході візьмуть 34 дитини учасників АТО (ООС) з Львівської області.

В межах проекту передбачається:

1) Засвоєння базових понять про систему оборони та мобілізації України, як з боку держави, так і зі сторони громадськості.
2) Оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та першочергових дій в екстремальних умовах агресії до моменту прибуття професійних військових сил оборони.
3) Оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях
4) Утвердження національно-патріотичної свідомості дітей
5) Тактична медицина
6) Нічний та денний рейди (орієнтування на місцевості, тактичні завдання, топографія )
7) Лекції з історії боротьби за незалежність України
8) Вивчення основних зразків техніки та озброєння ЗСУ, набуття початкових навичок користування ними
19) Військова топографія
10) Зустріч з учасниками бойових дій на сході України
11) Популяризація здорового способу життя
У програмі вишколу: основи поведінки зі зброєю, тактика бою, домедична допомога, самозахист, військова психологія.

З дітьми займатимуться досвідчені інструктори.

Захід реалізовує відокремлений підрозділ громадської організації «Правий сектор» у Львівській області за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА в межах конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

З 15 липня по 21 липня 2019 року в с.Гребенів, Сколівського району буде проведено Всеобласний молодіжний патріотичний наметовий табір "Стежина  Нескорених". Цьогоріч табір отримав підтримку з боку Львівської облдержадміністрації, тому організаторами заходу виступають ЛОДА та ВМГО " Молодіжний Націоналістичний Конгрес".

Табір " Стежина Нескорених" - це поєднання кращих українських традицій патріотичного виховання,що загаотовує молодь до життя у сучасному суспільстві.

Російська агресія ставить перед суспільством нові виклики, тому щорічна програма табору включатиме в себе тренінги з громадської активності, лекції з історії України,спортивні та туристичні змагання, елементи військової підготовки, практичні заняття з цивільного захисту та інформаційної безпеки.