Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Львівській ОДА навчали залучати кошти на підвищення енергоефективності

Дата: 27.06.2017 15:53
Кількість переглядів: 167

Фото без описуПро моделі фінансування заходів з підвищення енергоефективності для бюджетних установ у Львівській області говорили сьогодні, 26 червня, під час семінару для представників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, а також міст області. 

Як зазначив  начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Андрій Якубовський, для зменшення обсягу коштів на утримання бюджетних установ важливим є впровадження заходів з енергозбереження. «У межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини в 2017 році передбачили понад 30 млн грн на термомодернізацію будівель, однак надзвичайно важливим є залучення приватних інвестицій, кредитних та грантових коштів», - наголосив він.

Консультант Центру сприяння муніципальним житловим реформам Дмитро Марусич, представники компанії ФІАТУ розповіли присутнім про шляхи залучення коштів на впровадження енергоощадних заходів, зокрема про кредитні програми Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, північної екологічної фінансової корпорації NEFCO.

Особливу увагу спікери зосередили на бізнес-моделях енергосервісу та їх концепції у відповідності до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації».

Варто зазначити, що семінар організував департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА спільно з Фондом Східна Європа.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора