Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідала Рада регіонального розвитку Сколівського району

Дата: 27.12.2018 15:53
Кількість переглядів: 977

Сьогодні, 27 грудня,  відбулось засідання  Ради регіонального  розвитку  Сколівського району за участю  депутатів районної ради,  голів місцевих рад, керівників  підприємств, установ, організацій, освітян,  громадськості  району. Під час засідання голова райдержадміністрації Богдан Янко  виокреслив основні здобутки району за попередній  період та  представив Перспективний  план розвитку Сколівського району на 2019-2021 роки.

 

Зокрема, очільник  району наголосив: «Завдяки спільним зусиллям та наполегливості голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, ми та гості району маємо комфортну дорогу до  смт.Славське, на ремонт якої використано більше 100 млн. грн.  А  також проведено капітальний ремонт дороги Верхнє Синьовидне-Східниця. Одним з пріоритетів розвитку  Сколівщини є рекреаційно-туристична галузь. На території району діють 92 відпочинкові заклади (готелі, бази відпочинку, мотелі, кемпінги, пансіонати).  Протягом року  Сколівщину відвідують 190-220 тис. туристів.

Не можна залишити поза увагою, найбільший об’єкт будівництва 2018 року – це реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ  I-II ст. на 180 учнівських місць. На фінансування даного об’єкту в 2018 році було передбачено 16 млн. 813,476 тис. гр., з них: 5 млн.  -  кошти ДФРР, 6 млн. грн. – обласного бюджету, 5 млн. – кошти місцевого бюджету, 813,476 – субвенція з Державного бюджету.

Уже протягом трьох років Сколівщина є активним учасником обласного конкурсу мікропроектів. В районі реалізовано 76 мікропроектів на загальну суму 17 млн. 46 тис. грн. Завдяки цьому, проведено капітальні ремонти  об’єктів соціальної інфраструктури, закуплено обладнання для закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

З 2017 року у сільськогосподарсьому виробництві почали задіювати раніше не використовувані землі.  Так, фермерське господарство «Дуброва» Стрийського району уклало договори на оренду 178,88 га пайових земель по Нижньосиньовидненській сільській раді, посіяли 160 га сої та 15 га гречки.  Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Карпати» уклало договори оренди земельних часток (паїв) на території Верхньосиньовидненської селищної і Корчинської сільських рад на площі 301,875 га, посіяли 232,8 га олійних культур».  

 Щодо  формування Перспективного плану Сколівщини на 2019-2021 роки, Богдан Янко наголосив на важливості проведення консультації з громадськістю, бюджетними фахівцями та експертним середовищем, а також  врахування   пропозицій місцевих громад щодо їхнього бачення пріоритетів розвитку району.

«Перспективні  цілі розвитку району  - це  першочергово розвиток інфраструктури, економіки та соціальної сфери Сколівщини.  Так,   станом на 27.12.2018,   до  Перспективного плану розвитку  Сколівського району вже внесено 87  проектів, проте процес його  формування  ще триває. Тому запрошую всіх активно проаналізувати сформований проект плану та подати  свої пропозиції чи зауваження до управління економічної політики райдержадміністрації. Детальніше з Перспективним планом розвитку району  можна ознайомитись на офіційному сайті РДА в розділі: Економіка.

Фінансове забезпечення   зазначених  заходів здійснюватиметься за рахунок: коштів місцевого бюджету Сколівського району; фінансових ресурсів з бюджетів місцевих територіальних громад, які знаходяться на території району; Державного фонду регіонального розвитку; коштів галузевих (міжгалузевих) державних цільових та бюджетних програм центральних органів виконавчої влади, що спрямовуються на розвиток відповідних сфер у регіонах; субвенцій, інших трансфертів з Державного бюджету місцевим бюджетам; коштів іноземних і внутрішніх інвесторів; коштів, які виділяються за програмами міжнародної технічної допомоги, міжнародних донорських організацій, благодійних фондів; фінансової підтримки меценатів», -  зазначив голова райдержадміністрації.

Детальніше з Перспективним планом  розвитку Сколівського району на 2019-2021 роки  можна ознайомитись тут.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора