Ще 4 багатодітним матерям зі Сколівщини присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

Дата: 29.12.2017 15:52

Фото без описуСьогодні, 29 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  та   заступник голови райдержадміністрації  Василь Білинець   вручили  почесні  нагороди  багатодітним матерям зі Сколівщини, яким відповідно до Указу Президента України від 07.12.2017 року № 409/2017  присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня». Відповідно до  вищевказаного Указу, почесне  звання за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно 4 багатодітним  матерям зі Сколівського району:  ГРЕБ  Марії Василівні -  матері п’яти дітей, смт Славське; ШАРАН Марії Василівні - Фото без описуматері п’яти дітей, с.Завадка; КИРИК Любові Михайлівні - матері п’яти  дітей, с.Труханів; КУРТЯНИК Галині Богданівні - матері п’яти дітей, с.Грабовець; ЛАПЕЙ Ярославі Степанівні - матері п’яти дітей, с.Ялинкувате.

Представники  районної влади    подякували  жінкам за  материнську  турботу, терпіння, любов  та  виховання  своїх дітей, а також побажав їхнім  сім’ям міцного здоров’я, мирного неба, злагоди, добра та Божого благословення.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України   «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною, враховуючи вагомий особистий внесок матері у виховання дітей, формування в них високих духовних і моральних якостей.