Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Потенціал аграрної галузі регіону представили Японській федерації бізнесу

Дата: 31.05.2017 15:44
Кількість переглядів: 187

Фото без опису30 травня у Києві відбулося VII спільне засідання  Комітету економічного співробітництва Японської федерації бізнесу “Кейданрен” та координаційної Ради з економічного співробітництва з Японією Мінекономрозвитку під спільним головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва та Голови  Комітету Теруо Асада.

У межах роботи заходу директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз ознайомила учасників з сільськогосподарським та експортним потенціалом аграрного сектору економіки Львівщини та представила інвестиційну привабливість регіону. 

«Львівська область стає потужним майданчиком для налагодження контактів, пошуку нових бізнес-партнерів та залучення інвестицій. Одним з пріоритетних напрямків розвитку області є розвиток села шляхом створення робочих місць у сільській місцевості та формування доданої вартості в агропромисловому комплексі. Виробничий потенціал області дає можливості для залучення інвестицій в розвиток малого та середнього бізнесу, зокрема у завод із виробництва круп та елеватор, малі забійні цехи, молокопереробні цехи, первинну переробку плодоовочевої продукції, дослідну агрохімічну лабораторію», - зазначила під час свого виступу Наталія Хмиз.

На спільному засіданні також наголосили, що одним із найбільш перспективних напрямків українсько-японської співпраці є агробізнес, зважаючи на величезний сільськогосподарський потенціал української землі. Обговорили й виведення на ринок Японії української м'ясо-молочної продукції, а також продовження проектів сільськогосподарського машинобудування для малих фермерств, розвиток логістики в АПК, можливого залучення експертної та фінансової допомоги з боку Японії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора