Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Бельгійському бізнесу презентували інвестиційний потенціал Львівщини

Дата: 31.05.2017 15:40
Кількість переглядів: 166

Про налагодження співробітництва між бельгійським бізнесом та Львівською областю говорили сьогодні, 31 травня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського з бізнес-делегацією з Бельгії на чолі з керівником Торгово-Економічного відділу Посольства Королівства Бельгія Тетяною Коротіч.

На початку зустрічі Ростислав Замлинський розповів гостям про практику попередніх років ефективної співпраці з іноземними компаніями. «І вже цього року ми відкрили низку підприємств, які започаткували свій бізнес або розширюють на Львівщині свої підприємницькі ініціативи», - сказав він.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації наголосив на великих можливостях розвитку співпраці, зокрема на вигідному географічному розташуванні Львівщини, високій концентрації висококваліфікованих працівників, наявності визначених земельних ділянок для провадження діяльності та підприємств для започаткування спільної діяльності.

Тетяна Коротіч, у свою чергу, висловила сподівання, що налагодження ділових контактів двох сторін переростуть у конкретні позитивні результати.

Варто зазначити, що участь у зустрічі взяли представники бельгійських компаній, які займаються інжинірингом і консалтингом, лісовим господарством, виготовленням телевізійних екранів, здійсненням адвокатської діяльності, працюють у галузі біотехнологій, виготовляють корм для котів та собак, упаковки для товарів промисловості, освітлювальні прилади та інші компанії.

Директор департаменту економічної політики Роман Филипів і начальник управління інвестиційної політики Роман Матис презентували гостям загальну економічну ситуацію в області та інвестиційні можливості Львівщини.

Із переліком компаній і описом їх діяльності можна ознайомитися – тут.

Додамо, що програмою перебування бельгійської делегації на Львівщині передбачається відвідування Львівського державного регіонального лікувально-діагностичного центру, участь у науково-практичній конференції «Персоніфікована терапія онкологічних захворювань в Україні: перші підсумки» та зустріч B2B представників бельгійського та українського бізнесу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора