Учнівська молодь з Луганської та Донецької областей святкувала Різдвяні свята на Сколівщині

Переглядів: 41

Під час Різдвяних свят на Сколівщину завітали гості з східних  теренів України. Так, протягом 6-10 січня, в районі перебували 9 учнів та 1 супроводжуючий  з м.Мар’їнка  Донецької області. З 10 по 14 січня Сколівщину  відвідала учнівська молодь (15 учнів та 2 супроводжуючих) з Кудряшівської ЗОШ  Кремінського району Луганської області. Проживали та гостювали  учні  в сім’ях у с.Лавочне, с.Опорець,  с.Сможе, с.Тухолька, с.Нагірне, с.Погар та с. Коростів.  Під час   перебування на Сколівщині  гості  відвідали Державний історико-культурний  заповідник "Тустань", гірськолижний комплекс "Плай",  побували на коляді та благодійному концерті фольк-групи  «Фіглярі»,  ознайомились з колоритом звичаїв та  традицій Бойківського краю.