Профорієнтаційної робота триває: Старшокласники Підгородецького освітнього округу відвідали LEONI у м.Стрий

Дата: 15.02.2019 15:36

Фото без описуЗ метою профорієнтаційної роботи та ознайомлення учнів у галузі виробництва електричного устаткування для транспортних засобів, сьогодні,  15 лютого,  учні Підгородецького освітнього округу  (Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., Сопітської ЗОШ І-ІІІ ст., Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Крушельницького НВК "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ") відвідали одне з найбільших міжнародних виробничих підприємств LEONI у м.Стрий з виготовлення кабельних мереж для автомобільної промисловості, авіації, медичної та побутової техніки. Цікаву екскурсію для дітей провели працівники підприємства. Школярі мали чудову можливість дізнатися багато нового і цікавого про історію виникнення підприємства. Учасники екскурсії відвідали різні структури підприємства, спостерігаючи за технологією виробництва кожної операції. У своїй розповіді представник підприємства зазначив, що пріоритетні завдання роботи підприємства на Фото без описусьогодні – це постійне залучення клієнтів, співпраця з закордонними партнерами, покращення умов праці та забезпечення соціальних гарантій для працюючих.   Учні брали активну участь в обговоренні, задавали питання, що стосувалися організації роботи підприємства.