Участь в обласній zoom-конференції

Дата: 10.09.2018 15:34

Фото без описуСьогодні, 10 вересня, голова райдержадміністрації Богдан Янко, керівник апарату  райдержадміністрації Іван Ватагович та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь в обласній Zoom-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Під час наради обговорено наступні питання: про стан погашення дефіциту на оплату праці в бюджетній сфері; про стан запровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з місцевих бюджетів області; про мережу закладів освіти Львівської області; про організацію роботи чергових служб в райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міст обласного значення; про встановлення пам’ятних таблиць та хрестів до сторіччя ЗУНР; про відвідування дітьми музеїв Львівщини; вільний вибір мистецької школи для навчання (гроші ідуть за дитиною); питання підвищення заробітної плати викладачам мистецьких шкіл області; безкоштовний доїзд дітей до мистецьких шкіл (за наявності посвідчення учня мистецької школи); використання автобусів «Школярик» для потреб мистецьких шкіл; питання встановлення пільг для дітей учасників АТО в мистецьких школах. За  результатами наради  Богдан Янко  дав  відповідні доручення  начальниками структурних підрозділів  райдержадміністрації  та її  апарату.