Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Питання легалізації на постійному контролі

Дата: 21.02.2018 15:34
Кількість переглядів: 459

Фото без описуСьогодні, 21 лютого, відбувся семінар з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації найманої праці та пільг для учасників АТО за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Сколівського відділу обслуговування  управління Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії Львівського ОЦЗ.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. надала підприємцям роз’яснення щодо правильності нарахування розміру мінімальної заробітної плати працівникам. Також  акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму, також наголосила на пільгах, які повинні надаватись працівникам з числа учасників АТО.

 Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.  Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

Фото без описуОпісля   відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Сколівської міської ради, під час якого відвідано 6 суб’єктів підприємницької діяльності, яким надано роз’яснення щодо рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора