Профілактична робота соціальних служб

Дата: 07.11.2018 15:31

Фото без опису06 листопада  комісією у складі начальника служби у справах дітей Олени Микитин, головного спеціаліста служби у справах дітей Олени Урдей, директора РЦСССДМ Юрія  Кузейківа  за участі  Тухлянського сільського  голови Андрія  Ткачика, сімейного лікаря  Іванни Когут проведено обстеження умов проживання трьох неповнолітніх в с.Тухля.  З матір’ю проведено профілактичні бесіди щодо належного утримання, виховання, навчання дітей, щодо створення належних санітарних умов проживання. Роз’яснено та ознайомлено із чинним законодавством, попереджено про відповідальність. За результатами обстеження: Сколівському РЦСССДМ  сім’ю взяти під соціальний супровід,  службі у справах дітей укомплектувати справу для постановку дітей на профілактичний облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Управлінню соціального захисту населення РДА провести перевірку використання державної соціальної допомоги  як малозабезпеченій сім’ї.   КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ»  провести  повне медичне обстеження дітей. Відділу освіти подати довідки про відвідування дітьми школи,  характеристики.

Крім цього, комісією у складі спеціаліста служби у справах дітей Ірини Дуб, фахівця РЦСССДМ Лесі Канінець, інспектора з ювенальної превенції Наталії Коваль, психолога Козівського навчального закладу Наталії Задільської проведено обстеження умов проживання двох дітей в с.Козьова.  З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного утримання, виховання, навчання дітей, щодо створення належних санітарних умов проживання та  забезпечення  здорового способу життя.  Роз’яснено та ознайомлено із чинним законодавством, попереджено про відповідальність.