На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Вербицького

Дата: 03.03.2017 15:30

Фото без описуСьогодні, 3 березня, у Львові вшанували пам'ять автора музики до Державного гімну України отця Михайла Вербицького. Урочистості відбулися біля пам’ятника видатному українцеві, що на розі вулиць М. Вербицького, С. Бандери та Генерала Чупринки.

Представники влади, громадські активісти та школярі поклали квіти до пам’ятника о. Михайлу Вербицькому та спільно виконали Національний Гімн України. Опісля відбулось громадське віче.

"Постать отця Михайла Вербицького об’єднує воєдино всю Україну. Не тільки у межах державного кордону, а й у всьому світі, де сьогодні живуть українці", - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Завершився захід спільним виконанням Молитви за Україну "Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни…"

Довідково

Михайло Вербицький – український композитор, хоровий диригент, священик УГКЦ, громадський діяч, автор музики Державного гімну "Ще не вмерла Україна". В останні роки життя композитор вів педагогічну діяльність, писав статті, творив музику. Серед його учнів були священики-композитори Віктор Матюк і Порфирій Бажанський.