З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

Дата: 01.04.2019 15:27

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім'ях, з 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.   Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Як отримати виплату?

Призначення і виплата допомоги здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто

-         заява (встановлена форма, затверджена Мінсоцполітики);

-         копії документів:

• посвідчення батьків багатодітної сім»ї (з пред»явленням оригіналу)
  • посвідчення дитини з багатодітної сім»ї (з пред»явленням оригіналу)
  • свідоцтв про народження дітей (з пред»явленням оригіналу)
  • паспортів, ідентифікаційних кодів обох батьків (з пред»явленням оригіналу)
  • номер відкритого у відділенні Ощадбанку рахунку

Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.