Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Триває робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 25.04.2018 15:27
Кількість переглядів: 665

Фото без описуСьогодні,   25 квітня, відбувся семінар – нарада з суб’єктами підприємницької Фото без описудіяльності щодо дотримання законодавства про працю,  дотримання умов оплати праці, типових порушень законодавства за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Сколівського відділу обслуговування  управління Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії Львівського ОЦЗ.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. ознайомила присутніх з мінімальними стандартами в оплаті праці. Також  акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками,про надання відпусток працівникам, виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму, веденні кадрової роботи на підприємстві, установі, організації.  Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.

Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

Також сьогодні відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на територію Козівської сільської ради, де  проведено  зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності, яким надано роз’яснення щодо рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, вчасності і правильності сплати податків та зборів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора