На Сколівщині відзначили День захисту дітей

Дата: 04.06.2019 15:26

Фото без описуУ неділю, 02 червня, з нагоди  відзначення Міжнародного Дня захисту дітей Сколівський районний будинок дитячої та юнацької творчості провів творчий звіт  вихованців.

Для дітей міста та району у народному домі «Бескид» було проведено:

-         Конкурс малюнку на асфальті «Хай засяє щастям вся земля!» ;

-         Виставка-ярмарок робіт вихованців гуртків  Сколівського РБДЮТ;

-         Майстер-класи, для усіх бажаючих, проводили вихованці гуртків декоративно-ужиткових видів мистецтва Сколівського РБДЮТ  ;

-         Караоке для дітей  ;

-         Ігри, конкурси, вікторини, для усіх бажаючих.

Призи для проведення конкурсів було закуплено Сколівською районною адміністрацією.                       Фото без опису

На урочистій академії з нагоди Дня захисту дітей, переможцям та призерам: Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок-конкурсів, фестивалів, змагань головний спеціаліст відділу освіти Роман Лесишин вручив нагороди: грамоти, дипломи, медалі і кубки та звернувся до учасників дійства з вітальним словом.

Директор будинку творчості Роксолана Британ у своїй промові, розповіла про досягнення колективу за 2018-2019н.р.

Фото без описуЗ концертними номерами  на урочистій академії виступали вихованці Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, свої таланти представили : вокальний колектив «Тріоля» керівник Віра Рикавець, хореографічні колективи: м. Сколе керівник Соломія Чепа, смт. В.Синьовидне та с. Опорець керівник Галина Дем’яник, с. Труханів керівник Христина Гнатів, драматичний гурток представив виставу «Пеппі Довгапанчоха»  керівник Мар’яна Рець.