Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На науковій конференції обговорили питання продовольчої безпеки області

Дата: 28.05.2017 15:25
Кількість переглядів: 110

У п’ятницю, 26 травня, у Львівському національному університеті внутрішніх справ відбулась науково-практична конференція «Економічна безпека держави, регіону, підприємства». На заході зібрались фахівці різних галузей економіки, науковці Львівщини та інших регіонів.

Участь у роботі конференції взяла заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, яка акцентувала увагу присутніх на такому структурному елементі економічної безпеки області як продовольча безпека.

«Розуміємо, що підтримуючи розвиток дрібних фермерських та селянських господарств, налагоджуючи переробку, виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, ми тим самим, закладаємо основу, яка в перспективі слугуватиме зміцненню продовольчої безпеки та забезпечить населення області якісними продуктами харчування», - наголосила Людмила Гончаренко.

За її словами, забезпечення виробництва якісного та безпечного продовольства в обсязі, необхідному для гарантування продовольчої безпеки є одним із ключових завдань роботи департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора