Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

28 квітня на Львівщині відзначатимуть Всесвітній день охорони праці

Дата: 26.04.2017 15:25
Кількість переглядів: 648

Фото без описуУ пятницю, 28 квітня, у Львівській області відзначатимуть Всесвітній день охорони праці. Серед запланованих заходів, зокрема, спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці,  відкриті уроки та виховні години на тему охорони праці. Також на підприємствах  Львівщини проведуть конкурси на найбезпечніше робоче місце  та зустрічі із трудовими колективами з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Окрім того, на Львівщині визначать найкраще  підприємство, яке забезпечило у 2016 році якісне функціонування системи управління охороною праці та найкращих працівників підприємств у сфері охорони праці.

Серед іншого, відбудеться міжвузівська студентська олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності» та VII міжвузівська науково-практична конференція студентів та аспірантів  щодо перспектив та проблем  розвитку охорони праці.

Водночас  в рамках відзначення Дня охорони праці, підіб’ють підсумки конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» та нагородять переможців і лауреатів цього конкурсу.

У храмах області вшанують пам’ять загиблих на виробництві, зокрема, відбудуться панахиди та поминальні заходи.

До слова, Міжнародна організація праці обрала 28 квітня з метою привернення уваги світової громадськості до створення і просування культури охорони праці та зменшення летальних випадків на робочих місцях. Цьогоріч, за рекомендацією Міжнародної організації праці, Україна відзначатиме 28 квітня  під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році Міжнародна організація праці спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки нещасних випадків і хвороб, які пов’язаних з роботою. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації повідомлень, а також у зборі й аналізі інформації про безпеку та гігієну праці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора