Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактична робота соціальних служб у Задільському ЗЗСО

Дата: 12.11.2018 15:24
Кількість переглядів: 523

Фото без опису9 листопада  представники районних соціальних служб провели профілактичні заходи у Задільському ЗЗСО І-ІІ рівнів – філії Завадківського ОНЗЗСО  І-ІІІ р. для учнів 5-11 класів: «Підлітковий алкоголізм – дорога в нікуди. Ні – наркоманії, тютюнопалінні!» (охоплено 14 учнів);  «Профілактика булінгу в шкільному середовищі» (охоплено 14 учнів)  та для  учнів 8, 11 класів захід на тему: «Життя на продаж. Не стань жертвою торгівлі людьми» (охоплено 7 учнів);

Учні  мали можливість подивитися інформаційні ролики, проаналізувати різні ситуації, попрацювати у групах, висловити свої міркування та бачення, взяти участь у іграх: «Міф чи правда, «Кордон»,  «Дерево результатів» і насамкінець закріпили отриманні знання за допомогою тренінгів.

На виконання спільного наказу №22-0/07-01/304/17 від 23 серпня 2018 року «Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» проведено рейд в ході якого з’ясовано, що усі учні охоплені навчанням.  Не виявлено дітей схильних до бродяжництва та жебракування. Також, працівниками служби у справах дітей проведено перевірку організаційно-виховної роботи  та правовиховної.  Робота ведеться на належному рівні.

Крім цього, проведено рейд «Діти вулиці» з метою захисту прав та законних інтересів дітей, профілактики правопорушень та злочинності у  їх середовищі. виявлення фактів вчинення ними та відносно них правопорушень. Порушень не виявлено.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора