Відбулось засідання круглого столу

Дата: 02.06.2017 15:23

1 червня, у приміщенні Сколівської районної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення правових можливостей дітей». Директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин, розпочинаючи захід, подякувала присутнім за добре налагоджену співпрацю із бюро правової допомоги, а також висловила надію на те, що ця зустріч дасть можливість віднайти нові шляхи взаємодії з метою покращення діяльності, яка спрямована на захист прав та інтересів дітей. Відтак розповіла про правові основи взаємодії відділу «Сколівське бюро правової допомоги» із соціальними інституціями. Керівник служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації Олена Микитин доповіла про захист прав та інтересів дітей службою у справах дітей.

Заслуговує на увагу і пропозиція начальника районного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Сколівської РДА Юрія Кузейківа щодо організації роботи виїзних просвітницьких офісів під назвою «Батьківські школи» для батьків, які виховують дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах – як один із способів право просвітницької роботи. Методист відділу освіту Сколівської РДА Марія Корчинська розповіла про правове виховання школярів, а фахівець Сколівського районного центру зайнятості Людмила Глюдз підсумувала результати спільних інформаційних заходів з представниками безоплатної правової допомоги. Керівник громадської організації «Імпульс» Мирослава Багрінець наголосила про необхідність проведення спільних заходів з іншими громадськими організаціями, які представляють інтереси цільових категорій осіб, зокрема, дітей. Маринець Галина розпочала дискусію про проблемні питання молоді, дітей та запропонувала шляхи їх вирішення. На завершення Марія Николаїшин підписала угоди про співпрацю з начальником Сколівського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Миколою Горб’яком та керівником громадської організації «Імпульс» Мирославою Багрінець.