Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбувся семінар щодо дотримання мінімальних соціальних гарантій та офіційного працевлаштування найманих працівників

Дата: 18.10.2017 15:20
Кількість переглядів: 727

Фото без описуСьогодні, 18 жовтня, в актовій залі райдержадміністрації відбувся семінар – нарада із суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання мінімальних соціальних гарантій та офіційного працевлаштування найманих працівників за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення та управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Стрийського об’єднаного управління Пенсійного Фонду у Львівській області, районного центру зайнятості.

Під час семінару висвітлювались питання щодо оформлення трудових відносин, випробування при прийнятті на роботу, ведення табеля обліку робочого часу, надання основних та додаткових відпусток, оплата праці, зокрема оплата за роботу в нічний, святковий, надурочний час.   Особливу увагу   фахівець ГУ Держпраці звернула на необхідності  укладання  трудових договорів, а не цивільно-правових. Окрім цього, довела роботодавцям про посилення  відповідальність за порушення законодавства про працю. Разом з тим вона  повідомила, що в Громадській приймальні ГУ Держпраці можна щоденно отримати фахову консультацію щодо укладення трудових відносин, оплати праці за адресою.

Члени робочої групи відповіли на запитання, які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.

Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора