Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено семінар-нараду з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про працю

Дата: 22.02.2019 15:17
Кількість переглядів: 391

Фото без опису У четвер,  21 лютого, відбувся семінар-нарада з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про працю, дотримання умов оплати праці, типових порушень законодавства за участю  представників ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення та управління економічної політики райдержадміністрації, Сколівської  ДПІ  Стрийського управління   ГУ ДФС у Львівській області, Сколівського відділу обслуговування  управління Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської  районної філії Львівського ОЦЗ.

 Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Сироїжко О.Є. ознайомила присутніх з мінімальними стандартами в оплаті праці. Також  акцентувала увагу роботодавців  на  правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками,  про надання відпусток працівникам,  виплаті заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімуму,  веденні кадрової роботи на підприємстві,  в установі,  організації.

 Члени робочої групи відповіли на запитання,  які цікавили присутніх суб’єктів господарської діяльності та надали їм відповідні консультації.

Основною метою даного заходу було проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та їх працівників щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора