У «Сколівських Бескидах» підбили підсумки роботи за минулий рік
Впродовж 2017 року науковці НПП «Сколівські Бескиди» проводили інвентаризацію флори, фауни, грибів та ідентифікацію старовікових лісів, фенологічні спостереження. В межах співпраці з Франкфуртським зоологічним товариством (Німеччина) реалізовується проект «Збереження карпатських пралісів», який передбачав проведення обстеження лісів на предмет виявлення старовікових лісів та пралісів.
На території парку обліковано 10 еколого-пізнавальних стежок та маршрутів, 2 веломаршрути, 2 автомаршрути, 8 рекреаційних зон, 2 туристичні притулки, 3 еколого-просвітницькі центри, 3 шкільні лісництва.
За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 р. було створено та облаштовано рекреаційну зону в урочищі «Колодка», проведено ремонт лісівничих еколого-просвітницьких центрів в Крушельницькому та Бутивлянському лісництвах, створено та облаштовоно Інформаційно-екологічний пункт у рекреаційній зоні «Водоспад на р. Кам'янка».
В межах програми розвитку еколого-освітньої діяльності на території НПП «Сколівські Бескиди» спеціалісти природоохоронної установи провели низку заходів, спрямованих на розвиток екологічної свідомості серед учнівської та студентської молоді.
Лісовідновлення у 2017 р. було проведено на площі 24,3 га, з них ділянки заліснено шляхом посадки лісових культур на площі 11,6 га, а 12,7 га – залишено під природне заліснення.
Службою державної охорони території ПЗФ постійно ведеться нагляд за появою шкідників та хвороб лісу для своєчасного виявлення і недопущення їх розвитку по лісових масивах. Крім цього постійно проводиться патрулювання лісових масивів в тому числі рейдовими бригадами, з метою недопущення самовільних порубок лісу, порушення правил пожежної безпеки.