Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району

Дата: 17.03.2017 15:14
Кількість переглядів: 418

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Сколівської районної ради "Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району"

Керуючись ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району,  Сколівська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок списання майна спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району згідно з додатком.

2.. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань інвестиційної політики, розвитку підприємництва, туризму, рекреації, торгівлі, реалізації регуляторної політики та управління майном комунальної власності (В.Білинець) та заступника голови районної ради Ю Допілка.

    Голова районної ради                                                   М.Романишин

ПОЛОЖЕННЯ  про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сколівського району

Додатки до Положення

Аналіз регуляторного впливу  до проекту рішення Сколівської районної ради

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора