Шановні водії та пішоходи! Дотримуйтесь правил дорожнього руху

Дата: 03.10.2017 15:12

Фото без описуВелике число травм та летальних наслідків можна попередити, якщо дотримуватись нескладних норм та правил. Виходячи з них, ви можете урятувати своє життя і життя ваших близьких. Перелік простих правил:  cлідкуйте за справністю вашого автомобіля (гальма, кермова система, накачування шин, стан протектора і т.п.); дотримуйтесь правил дорожнього руху (слідкуйте за знаками обмеження швидкості, зупинки, сигналами світлофора і т.п.); якщо у вас в машині є ремені безпеки, застебніть їх та слідкуйте, щоб ваші пасажири зробили те ж саме; потурбуйтесь про те, щоб діти, чия вага менше 18 кг, також були надійно застебнуті;  не сідайте за кермо після вживання алкоголю; заздалегідь подбайте про те, щоб вас підвезли; пішоходи повинні переходити дорогу тільки в спеціально визначених місцях або за вказівкою регулювальника; якщо вам доводиться йти по дорозі, де відсутній тротуар, йдіть по узбіччі обличчям назустріч  транспорту, що рухається. У вечірній час одягніть на себе  яскравий одяг;  закріпіть всі предмети, що знаходяться в машині. Просимо всіх учасників  дотримуватись  правил дорожнього руху.