Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НЕ КУПУЙТЕ ПЛАСТИКОВІ КВІТИ!

Дата: 05.04.2018 15:11
Кількість переглядів: 750

  ImageДержавна екологічна інспекція у Львівській області закликає не купувати та не нести на могили рідних пластикові квіти!          Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки, це традиція, яка поширилася у радянські часи і в Європі нічого подібного немає. Слід зазначити, що ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. Левова частка пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони. Натомість їх спалють, при чому виділяються численні токсичні речовини, що загрожують здоров’ю (провокують рак та захворювання дихальних шляхів).  Зрештою, на кладовищі пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері. Насамперед найбільш доречним для померлих є молитва, а також живі квіти – символ вічного життя.  Крім цього, у сьогоднішні важкі економічні часи навряд чи логічно витрачати чималу суму на квіти, котрі згодом стануть сміттям.

        Пам’ятайте, пластик розкладається не менше 100 РОКІВ! Невже ви хочите залишити це сміття своїм дітям, внукам чи правнукам?! Думаймо про живих, а не про сумнівні традиції і дань померлим!

        Доброю альтернативною пластиковим квітам стануть вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в грунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки.

        Будьте екологічно свідомими і думайте вже сьогодні, що ви залишите по собі своїм нащадкам!

http://dei.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1694&Itemid=145


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора