Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Яких гарантій позбавлений неоформлений працівник?

Дата: 01.03.2019 15:10
Кількість переглядів: 454

Фото без описуПередусім слід зазначити, що належно  задекларована праця у тому разі, якщо: роботодавець уклав з працівником трудовий договір; офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу; офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату;  сплачує за працівника єдиний соціальний внесок. Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе: гарантованого державою розміру заробітної плати;  виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати;  офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо;  виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю;  допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу та соціального страхування; трудового та страхового стажу, який необхідний  при розрахунку розміру пенсії.

Слід наголосити, що Головне управління Держпраці у Львівській області надає всебічну інформаційно-роз’яснювальну допомогу у межах компетенції.

Консультації можна отримати у Громадській приймальні за адресою: м. Львів, вул. Валова 31, к.207 або зателефонувавши за номером   (032) 235-48-42. Окрім цього, можна надіслати листа на адресу: 79005, м. Львів, пл. Міцкевича, 8;  13lv@dsp.gov.ua.

Також корисна інформація розміщена на офіційному веб- сайті ГУ Держпраці у Львівській області.

 

Отже, ГУ Держпраці у Львівській області закликає працівників подбати про  своє майбутнє та не погоджуватися  на працю без належного оформлення трудових відносин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора