Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

24 січня представників ОТГ навчатимуть проектному менеджменту

Дата: 18.01.2018 15:09
Кількість переглядів: 559

Фото без опису У середу, 24 січня, відбудеться семінар з проектного менеджменту для представників об’єднаних територіальних громад Львівщини. Участь у заході візьмуть голови об’єднаних територіальних громад (ОТГ), особи, відповідальні за напрям міжнародної технічної допомоги, адміністрування фінансового сектору, фінансисти, активні представники культури і громадянського суспільства.

Як інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА навчальний семінар з розвитку навичок проектного менеджменту має на меті донести слухачам ключові засади у галузі проектного менеджменту, його значення у процесах децентралізації та розвитку спроможності об’єднаних громад.

Окрім того, семінар передбачає розкриття питань типології та діяльності міжнародних донорських організацій, специфіки їхніх вимог до участі ОТГ в актуальних конкурсах та заповнення аплікаційних проектних заявок тощо. Детальніше поговорять про інтереси окремих громад і донорів, а також зв’язок у цьому контексті між стратегією розвитку громади та регіону в цілому.

Заключна частина семінару передбачає обмін ідеями між учасниками та формування планів співпраці в цьому контексті у подальшому.

Організатор семінарів – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА спільно з тренером семінару–радником з питань регіонального розвитку Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Іваном Кульчицьким.

За додатковою інформацією можна звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА за тел.: (032) 299-92-88, або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора