Профорієнтація як інструмент уникнення молодіжного безробіття!

Дата: 13.03.2019 15:09

?????????»?????° ?????? ???????»???????????° ???°?????????° ?????»???? ?????????????????????? ???¦??.Сьогодні, 13 березня,  Лідія Дидів – начальник відділу активної підтримки безробітних Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок «Професії майбутнього»» для учнівської молоді навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей ім. Михайла Гаврилка при Львівському національному університеті ім. Івана Франка» в с.Козьова Сколівського району. Під час заходу Лідія Іванівна поінформувала учнів про місцевий ринок праці, потребу роботодавців в робітничих кадрах, та типові помилки у виборі професії, такі як престиж та вибір за порадою батьків чи за компанія.  Старшокласники дізнались про можливість проходження профорієнтаційного тестування на сайті Державної служби зайнятості та звернення в ЦЗ через електронну чергу, та найважливіше – про професії, які будуть затребувані в майбутньому.
На завершення заходу учні отримали різноманітні буклети та профорієнтаційні листівки з контактами фахівців з профорієнтації Сколівської РФ ЛОЦЗ.