Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Львівський центр професійно-технічної освіти перекваліфіковує за 15-ма професіями

Дата: 30.01.2019 15:05
Кількість переглядів: 634

Фото без описуНа одну вакансію у Львівській області претендують двоє безробітних. Однак проблема полягає в тому, що роботу здебільшого шукають особи з вищою освітою (63%), тоді як база вакансій рясніє пропозиціями працевлаштування для представників робітничих професій (73%).

З 2009 року у структурі ЛОЦЗ створений і функціонує Львівський центр професійно-технічної освіти, покликаний оперативно реагувати на кадрові потреби працедавців Львівщини та Західного регіону загалом.

Зараз Львівський ЦПТО має ліцензії для підготовки спеціалістів за 15 актуальними для регіону професіями. Навчання організували для електрогазозварників, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, операторів котельні, машиністів (кочегарів) котельні, продавців продовольчих або непродовольчих товарів, касирів торговельного залу, водіїв трамвая чи тролейбуса, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва тощо. Також діють курси за 13 напрямами цільового призначення. Віднедавна отримали ліцензію для підготовки фермерів. Такий вишкіл буде цікавим для жителів сільської місцевості, які прагнуть на професійній основі займатися сільськогосподарським виробництвом. До слова, у навчальних планах ЦПТО враховані як світові тенденції науково-технічних досягнень у різних галузях виробництва, так і багаторічний досвід специфіки профнавчання дорослого населення.

У 2018 році навчання у центрі профтехосвіти завершили 1880 безробітних, із яких 1732 працевлаштовано. Окрім того, освітні послуги надали 845 жителям області на платній основі, завдяки чому ЦПТО зумів самотужки заробити понад мільйон гривень. Організація професійного навчання дозволила зменшити кваліфікаційний дисбаланс на ринку праці, підготувати для працедавців якісні кадри та забезпечити роботою за здобутим фахом тимчасово непрацюючих осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора