Триває рейд "Урок"

Переглядів: 112

В рамках проведення  Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» комісією у складі головного спеціаліста служби у справах дітей Оленою Урдей, провідного спеціаліста із соціальної роботи Наталією Станович, інспектора з ювенальної превенції Наталією  Костишин,  проведено рейди  у Сколівській ЗОШ І-ІІІ ст., Сколівській академічній гімназії та початковій школі І ст. м.Сколе. Дітей схильних до бродяжництва та жебракування не виявлено, всі учні  приступили  до навчання. Крім цього, для учнів 6-Б класу Сколівської академічної гімназії проведено захід  на теми: «Стоп булінг. Правова культура учня». Діти мали можливість подивитися інформаційний ролик, проаналізувати різні ситуації, висловити свої міркування та бачення і насамкінець закріпили отриманні знання за допомогою тренінгу.