Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Львові триває Міжнародна конференція з питань інтегрованого управління кордонами

Дата: 15.03.2017 15:02
Кількість переглядів: 183

Фото без описуСучасні виклики на спільних з країнами ЄС кордонах та шляхи зміцнення прикордонної безпеки у регіоні обговорюють сьогодні, 15 березня, під час Міжнародної конференції країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами. Це – перший міжнародний захід такого рівня, який є послідовним продовженням ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо розвитку системи спільного управління кордонами, яку він озвучив під час зустрічі з Президентами країн Вишеградської четвірки восени 2014 року.

Участь у заході беруть керівники прикордонних відомств Республіки Білорусь, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Угорщини та України, а також експерти прикордонних відомств Естонської Республіки, Республіки Польща, Словацької Республіки, Турецької Республіки, американські партнери, представники міжнародних організацій, європейських інституцій та місій.

З вітальним словом до гостей звернувся перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Він розповів про проекти транскордонної співпраці, що реалізуються Львівською ОДА, а також наголосив на важливості розвитку інфраструктури регіону для пожвавлення міжнародного співробітництва. "Минулого року в ремонт доріг області інвестовано понад 2 млрд грн", - розповів посадовець. Крім того, Ростислав Замлинський запевнив присутніх, що Львівська облдержадміністрація завжди готова до конструктивної міжнародної співпраці.

Вітаючи гостей, Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко зазначив, що лише спільний безпековий простір і колективні гарантії зможуть забезпечити надійність охорони спільних кордонів. "Тільки взаємна довіра та консолідація спільних зусиль здатні забезпечити ефективну протидію транскордонній злочинності, тероризму та іншим сучасним викликам", - наголосив Віктор Назаренко.

Учасники конференції у розширеному форматі детально та змістовно розглянули сучасні виклики на спільних з країнами ЄС кордонах та шляхи зміцнення прикордонної безпеки у регіоні. Крім того, порушили питання подальшого запровадження спільного контролю та патрулювання, розвитку системи аналізу ризиків, розширення мережі контактних пунктів та інформаційної взаємодії, роботи з персоналом, протидії корупції та багато інших.

Під час конференції усі учасники висловили прагнення спільно працювати над мінімізацією загроз у галузі прикордонної безпеки та надалі активно розвивати систему інтегрованого управління кордонами.

Варто зазначити, що організаторами конференції виступили Адміністрація Державної прикордонної служби України, Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь та Міжнародна організація з міграції (представництва в Україні та Республіці Білорусь).

Довідково:

Інтегроване управління кордонами – це скоординована діяльність компетентних державних органів, спрямована на створення та підтримання балансу між ефективною охороною державного кордону та збереженням його відкритості для законної транскордонної діяльності та подорожуючих осі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора