Вечір-зустріч «Герої серед нас» в Орові

Дата: 06.10.2017 15:00

Фото без описуУ вівторок, 3 жовтня, в сільській бібліотеці-філії с.Орів-1 спільно із шкільною бібліотекою Орівської ЗОШ І- ІІІ ст. було проведено вечір-зустріч «Герої серед нас» та оформлено книжково-ілюстраційну виставку «Повертайся живим»» із квітковим написом. Зустріч проходила із учасником АТО Степановим Денисом Валерійовичем, який в прикордонних військах захищав кордони нашої України біля Маріуполя смт. Сартана. Захід розпочався вступним словом зав. бібліотекою Гресько Стефанією після чого учні школи спільно з Наталією Олексіївною поставили літературно-музичну композицію «Живи, Україно, живи для краси». Активну участь в заході взяли ведучі: Явір Вікторія та Радяк Іванна. Прозвучали пісні «Вже вечір вечоріє», «За Україну, за її волю» учнями 5-го класу Антонів Іван та Ямельницький Святослав і Стасенко Віталій. Читали вірші: Степанов Владислав та Гресько Соломія.  Насамкінець Степанов Денис згадав своїх побратимів – односельчан, які в даний час знаходяться на передовій – це Костище Іван та своїх друзів, які віддали життя за нашу Україну і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Всі присутні на заході виконали Державний Гімн України. Сільський голова Сухроменда Тетяна Петрівна подякувала організаторам заходу і побажала воїнам швидкого повернення з перемогою.