Вчителі готуються до змін в освітній парадигмі Нової української школи

Дата: 30.03.2018 14:59

?????????»?????° ?????? ???????»?????????????? ???°???????????? ???µ???????????????? ???°?±?????µ?? ???????????»?? ????????????. А ще навчаються нового.  Ось так проходив другий день очної сесії для вчителів?????????»?????° ?????? ???????»?????????????? ???°???????????? ???µ???????????????? ???°?±?????µ?? ???????????»?? ????????????. початкових класів, які з 1 вересня 2018 року навчатимуть першокласників, та заступників директорів з навчально-виховної роботи. Спільно з регіональними тренерами Готиш С.І., методистом РМК, Климаш М.М., вчителем початкових класів Козівського НВК „СЗШ-ліцей”, Тхорів І.І., вчителем початкових класів Тухольківського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.-  ДНЗ” знайомилися з психологією сучасних дітей, пояснювали, що таке правила та рутини, вдосконалювали засоби налагодження проактивної дисципліни, вчилися ефективно управляти класом.  На тренінгу вчителі виконували багато різноманітних вправ і через себе пропускали те, що можна робити з дитиною на уроках, знайомилися з дизайном освітнього середовища. Навчались всі цікаво і легко. Дякуємо колегам за співпрацю.