Питання оздоровлення дітей обговорено під час Колегії

Дата: 26.07.2018 14:57

Фото без описуПро хід  оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року проінформувала  під час засідання Колегії райдержадміністрації  начальник  управління соціального захисту населення   Оксана Барабаш. Зокрема,  на Сколівщині, на відпочинок   дітей приймають оздоровчі заклади: Навчально-оздоровчий табір Національного університету «Львівська політехніка» «Політехнік-2» смт.Славське; Дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» смт.Славсько; Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ватра» с.Гребенів; Дитячий позаміський табір оздоровлення та відпочинку  «Старт» с.Коростів; Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Надія» смт.В.Синьовидне.   Впродовж 4-х змін на одній базі має можливість оздоровитись 110 дітей. Зміна триває 14 днів.

Відповідно до розподілу путівок, який здійснює департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, на оздоровлення та відпочинок   скеровано:

ДУ  «Молода Гвардія»  - 8 дітей з малозабезпечених сімей, 1 дитину, позбавлену батьківського піклування;

ДУ «Артек» – 5 дітей з малозабезпечених сімей, 1 дитину-сироту;

«Аіст»  (море) – 1 дитину-сироту,  2 дітей позбавлених батьківського піклування та  1 дитину учасника бойових дій АТО;

ДОТ «Ровесник» Львівська область – 2 дітей учасників бойових дій АТО,

2 дітей з малозабезпечених сімей;

ДОТ «Світанок» – 4 дітей учасників бойових дій АТО, 4 дітей позбавлених батьківського піклування;

ДОТ «Нафтуся Прикарпаття» – 1 дитину учасника бойових дій АТО, 3 дітей позбавлених батьківського піклування, 2 дітей з малозабезпечених сімей;

ДОТ «?Дружба» – 3 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дітей позбавлених батьківського піклування;

ОСТ «Прибережний» – 2 дітей учасників бойових дій АТО, 1 дитину, позбавлена батьківського піклування;

ОСТ «Лісотехнік» – 1 дитину – сироту, 1 дитину учасника бойових дій АТО

та 1 дитину з малозабезпеченої сім’ї.