Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГУ Держпраці у Львівській області повідомляє:

Дата: 31.01.2017 14:56
Кількість переглядів: 786

Фото без описуУ зв’язку з появою інформації, яка надійшла до Головного управління Держпраці у Львівській області, про неправомірні дії невідомих осіб, які представляються інспекторами Держпраці та вимагають надання неправомірної грошової винагороди за непроведення перевірок, повідомляємо.

Здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю відбувається шляхом організації Головним управлінням Держпраці у Львівській області планових та позапланових перевірок.

При цьому, звертаємо увагу на те, що інспектор Держпраці, прийшовши на підприємство з метою проведення перевірки, зобов’язаний пред’явити службове посвідчення та направлення на проведення перевірки, яке скріплене печаткою та підписом відповідної посадової особи Головного управління Держпраці у Львівській області. В направленні також обов’язково зазначені - підстава для проведення перевірки, термін його дії та суб’єкт господарювання, щодо якого здійснюється захід державного контролю.

Якщо у Вас виникають сумніви щодо повноважень особи, яка прийшла на перевірку та достовірності наданих нею документів, негайно телефонуйте до Головного управління Держпраці у Львівській області за номером: (032) 235-48-42.

У випадку виявлення псевдоінспектора необхідно також обов’язково повідомляти про цей факт правоохоронні органи, оскільки такі дії можуть свідчити про вчинення правопорушення, за яке відповідно до законодавства передбачена відповідальність. При можливості здійсніть фото, відеозйомку та затримайте таку особу до приїзду правоохоронців.

Будьте обачні та не дайте можливості шахраям ввести Вас в оману.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора