Відбулись районні туристично-краєзнавчі змагання серед школярів "Пізнай свій рідний край"

Дата: 29.09.2017 14:50

Фото без описуВ рамках відзначення Всесвітнього дня туризму відбулися туристсько-Фото без описукраєзнавчі змагання учнівської молоді Сколівщини з пішохідного туризму, присвячені 75-ій  річниці утворення Української Повстанської Армії. Змагання відбувалися на території с. Корчин в урочищі Побук (біля водоспаду Гуркало). Прийняло участь 6 команд: Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст., Крушельницького НВК „ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ”, Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст., Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. До програми змагань з пішохідного туризму включено наступні види туристсько-спортивної та конкурсної програми: привітання команд, розкладання намету, розведення вогнища, приготування їжі, флористика, конкурс на краще виконання Повстанської пісні.

В.о начальника відділу освіти Шило І.С. відкрив змагання, привітав учасників змагань, зачитав наказ по відділу освіти. Методист РМК Корчинська М.В. познайомила присутніх з Положенням змагань.

Належний рівень підготовки до змагань продемонстрували всі команди. Переможцями змагань стали команди:

І місце – Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІІ місце – Нижньосиньовидненська ЗОШ І-ІІ ст.,

ІІІ місце – Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Головний спеціаліст райдержадміністрації Александрович Ігор Васильович нагородив грамотами та подарунками переможців та учасників змагань за активну участь в змаганнях.