На Сколівщині вшанували День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2019 14:48

Сьогодні,   8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення біля  Братської могили на майдані Незалежності  в м.Сколе відбулись  заходи по вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни за участю  ветеранів, духовенства, представників районної  влади,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості.

Учасники заходу  вшанували  пам'ять загиблих  в роки Другої світової війни,  хвилиною мовчання та покладанням квітів до місця їх вічного спочинку.

Настоятель церкви  Святого Великомученика  Пантелеймона  о.Володимир Борис відслужив поминальну  панахиду за полеглими в Другій світовій війні.

Під час  пам’ятного віче  до присутніх звернулись   військовий капелан о.Володимир Борис,  вчитель історії  Сколівської академічної гімназії  Володимир Тарасов та голова районного  Братства вояків ОУН-УПА Теодор Витвицький.

Завершено захід  духовним гімном «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!».