Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Майже 115 млн грн від перевиконання митних платежів – на ремонт доріг

Дата: 03.07.2017 14:43
Кількість переглядів: 179

Фото без описуУпродовж минулого тижня департамент фінансів облдержадміністрації відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету профінансував 169,4 млн грн.

У межах експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування за рахунок перевиконання індикативних показників з надходжень митних платежів виділили кошти в сумі 114,2 млн грн за виконані роботи з поточного ремонту на автомобільних дорогах загального користування місцевого та державного значення.

Окрім захищених та інших першочергових видатків спрямували кошти на реалізацію обласних програм, зокрема на боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн грн; покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 2 млн грн; надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 2 млн грн; компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті – 1,3 млн грн; сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,8 млн грн; забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,8 млн грн.

Також на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку виділили – 0,7 млн грн; на реалізацію програми розвитку освіти Львівщини – 0,6 млн грн (придбання медичного обладнання Підкамінській та Підгірцівській загальноосвітнім школам-інтернатам та школі-інтернату ім. М. Покрови); на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями – 0,6 млн грн та донорство крові – 0,4 млн грн. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора