Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Львівській області встановили весняно-літню заборону на лов риби

Дата: 19.03.2018 14:41
Кількість переглядів: 1071

Фото без описуУправлінням Державного агентства рибного господарства у Львівській області видано наказ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2018 році». Наказом оголошено квітень, травень, червень цього року місяцями охорони нерестуючої риби. На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, а також вилов раків у такі терміни: в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня, в басейнах рік Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня по 20 травня,  у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня, в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 30 червня.

Як виняток, дозволити любительське рибальство р. Дністер: на лівому березі в межах міста Самбір; від впадіння р. Стрв`яж вниз по течії по лівій стороні до автомобільного моста в районі «Будови» (Самбірський район); с. Колодруби – на відстані 500 м по обидві сторони проти течії від автомобільного моста (Миколаївський район); між селами Дем’янка-Наддністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони; від с. Молотів до впадіння р. Луг по лівому березі (Жидачівський район); від підвісного моста в с. Голешів вниз по течії на відстані 500 м по лівому березі (Жидачівський район); від автомобільного моста смт. Журавно по правому березі до впадіння р. Свіча (Жидачівський район); від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстані 500 м по лівому березі (Жидачівський район).

р. Верещиця: від  автомобільного моста в смт. Великий Любінь  вниз по течії до межі с. Піски (Городоцький район); від водоспуску зимувальних ставків Львівського облрибкомбінату по течії до водонапуску ставів  смт. Великого Любіня.

 р. Стрий: від с. Ісаї вверх по течії до 500-метрової охоронної зони Явірської ГЕС (Турківський район); на правому березі по течії в межах смт. Верхнє Синьовидне (Сколівський район); на лівому березі в межах м. Стрия; від межі с.Ходовичі до с.Стриганці по обидві сторони (Стрийський район); м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів.

р. Опір: від впадіння р. Орява до закінчення межі с. Дубина  (Сколівський район).

р. Західний Буг: від межі м. Червонограда до межі с. Конотопи; від  с. Ульвівок до межі с. Пісочне (Сокальський район).

р. Солукія в межах м. Червоноград від автомобільного мосту по вул. Львівська вниз по течії до бетонного мосту по вул. Й.Сліпого.

Завадівське водосховище («Завадів»)  вздовж бетонної дамби  (Яворівський район).  

Добротвірське водосховище («Добротвір») на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500-метрової зони суб’єкта племінної справи садково-рибного господарства (Фермерське господарство Добротвірський Рибзавод) до 500-метрової зони греблі Добротвірської теплової електричної станції ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Віжомлянське хвостосховище («Віжомля») вздовж берегової зони від с. Віжомля (Яворівський район).

Гамаліївське водосховище («Гамаліївка») по береговій лінії від  с.Гамаліївка в межах від гідротехнічних споруд ТЕЦ-2 до закінчення бетонного покриття.

Стебницьке водосховище («Доброгостів») вздовж бетонної греблі та по лівому березі за течією р.Колодниця.

Яворівське водосховище («Яворівське море») вздовж берегової зони від водозливної шлюзи по правій стороні на відстані 500м;

Водосховище Малий Гноєнець («Прилбичі») з бетонної дамби, а також на відстані 800 м по правому березі (Яворівський район) і на відстані 1000 м по лівому березі від бетонної дамби.

Водосховище Великий Гноєнець («Терновиця») по правому березі на відстані 300 м та по лівому березі на відстані 500 м від водозливної споруди (Яворівський район).

Водосховище («Оселя») вздовж бетонної дамби (Яворівський район).

Подорожненський рудний кар’єр по правому березі водойми від впадіння р. Крехівка до с. Подорожнє (Жидачівський район).

Щирецьке водосховище («Глинна Наварія») від автомобільного моста біля бази УТМР по лівому березі до спортивної бази СДЮШОР спортивно-дитячої школи олімпійського резерву «Веслярик», від автомобільного моста біля бази УТМР по правому березі до заливу в                          с. Малечковичі.

Водойми Миколаївської РО УТМР – «Чисте», «Середнє», «Глибоке», «Мисливське», «Барвінок», «Менделєєвське», водойма на території Берездівецької с/р, кар’єр в с.Розвадові – на спеціально відведених позанерестових ділянках.

Золочівське водосховище вздовж дамби та 300 м від дамби північного берега.

Ставок в парку Жовтневий (м. Золочів) вздовж дамби та 100 м від дамби західного берега.

Унятицьке водосховище с. Унятичі вздовж дамби (Дрогобицький район).

Водойма «Уличнянка» берегова смуга від с. Доброгостів до шлюзи дамби перекриття (Дрогобицький район).

Ставок «Пляж» м. Городок  від монаха випуску води водойми “Городок-Центральний” до сторожової будки по лівій стороні.

Ставок Яворівської районної ради УТМР вздовж дамби та на відстані 80 м. по обидві сторони від дамби (Яворівський район).

Ставок № 6 (територія Яворівського військового полігону) по всій береговій зоні за винятком дамби з вхідним монахом та по 150 м від неї з кожного берега.

Ходорівське водосховище по береговій зоні зі сторони м. Ходорова (пристань) до насосної станції цегельного заводу.

Недільчинське водосховище по всій береговій лінії, за винятком місця нересту протяжністю 1050 м з боку впадіння р. Недільчина (Жовківський район).

У всіх інших водоймах (частинах водойм), у тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в  органах рибоохорони), не перелічені в даному наказі, будь-яке рибальство заборонено.

Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом  з берега на спеціально визначених ділянках на перелічених вище водоймах.

Протягом нерестового періоду заборонити проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора