Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Екологів Львівщини вчили основам екологічного менеджменту на підприємствах

Дата: 18.05.2017 14:40
Кількість переглядів: 144

Фото без опису17 травня, у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведено тренінг для екологів промислових підприємств Львівської області «Методика ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) як складова екологічного менеджменту на підприємствах (за методикою Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку)».

Учасників тренінгу ознайомили з новітньою методикою (РЕЧВ), що направлена на скорочення споживання ресурсів підприємства та мінімізації впливу на навколишнє середовище. Це відбувається шляхом зменшення виробничих витрат; скорочення споживання енергії, матеріалів і води на одиницю продукції; зменшення кількості відходів; оптимізації конструкції та дизайну виробів; збільшення частки використання відходів у виробничому процесі тощо. Також, отримали поради щодо усунення бар’єрів при впровадженні елементів методики РЕЧВ та познайомились із досвідом австрійської дослідницької компанії з екологічного консультування STENUM GmbH щодо прикладів впроваджених проектів ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах.

Тренінг організували департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва із залученням австрійських фахівців, а саме Йоханеса Фреснера, який працює в сфері ресурсоефективності, енергоефективності, більш чистого виробництва, інноваційного менеджменту, екологічного менеджменту, менеджменту якості, енергоменеджменту з 1991 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора