Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Компенсація вартості сімейного відпочинку для учасників АТО

Дата: 07.08.2018 14:37
Кількість переглядів: 601

?????????µ?????°?????? ???°???????????? ???????µ?????????? ???????????????????? ???»?? ?????°???????????? ??????Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.06.2018 року № 668/0/5-18 затверджений Порядок компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО), батьків загиблих учасників АТО (ООС).


Цей Порядок розроблений з метою організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС), поранених бійців-добровольців АТО, батьків загиблих учасників АТО (ООС), батьків Героїв Небесної Сотні та членів сімей загиблих бійців-добровольців АТО відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 05 грудня 2017року №552.
Порядок визначає механізм надання компенсації вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку (далі – компенсація).
Законодавчою та нормативною основою цього Порядку є Бюджетний кодекс України, рішення Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року №552 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки», рішення Львівської обласної ради про затвердження показників обласного бюджету на відповідний рік.
Для організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС), поранених бійців-добровольців АТО, батьків загиблих учасників АТО (ООС), батьків Героїв Небесної Сотні та членів сімей загиблих бійців- добровольців АТО (далі – одержувачі послуг) надається компенсація, яка перераховується структурним підрозділом з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, міськвиконкому міста обласного значення (далі – органи соціального захисту населення) за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання одержувача послуг закладам відпочинку (надалі – заклад).
Право на отримання компенсації відповідно до цього Порядку мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Львівській області, а саме:
1) учасники АТО (ООС), які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил) і члени їх сімей: чоловік (дружина) та діти учасника АТО (ООС) віком до 18 років;
2) особи, визнані бійцями-добровольцями АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13 вересня 2016 року №203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції, та члени їх сімей: чоловік (дружина) та діти бійця-добровольця АТО віком до 18 років;
3) особи, які визнані членами сімей загиблих бійців-добровольців АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13 вересня 2016 року № 203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України»;
4) батьки, діти яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби та/або із захистом Батьківщини, та батьки Героїв Небесної Сотні.
Розмір компенсації становить не більше 1200 (одна тисяча двісті) гривень з розрахунку на одну особу за весь період.
Одержувачі послуг самостійно обирають заклад на території Львівської області та оплачують проїзд до місця призначення в обидві сторони. У разі надання обраним закладом послуг, вартість яких перевищує розмір компенсації, визначений пунктом 5 цього Порядку, одержувачі послуг здійснюють доплату вартості власними коштами.
 Підставою для надання компенсації є письмова заява встановленої форми (додаток 1 до Порядку) від одержувача послуг, який має право на одержання такої компенсації, подана до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Для отримання компенсації та за додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Сколівської  райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора